Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Oszust i nieudacznik, zakompleksiony osioł P.T.D. wysłał kolejnego płatnego putinowskiego mema. Za chwilę znów się tak zapluje na wiosce że jego klawiatura się zaklei od gilów z nosa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrońca pisowskiego szamba działa. Za hotdoga i watę cukrową. Brzydzę się wami. Sprzedajne k.u.r.w.y pisowskie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
P.T.D, obrońca pełowskiego porządku też działa. Za samą parówę bez buły. Parówę używa do zatkania nie mo**y tylko innej części ciała. Watą cukrową już dawno zatkał sobie mordę. Brzydzisz się swoją zaplutą i zakompleksioną mo**ą pełowski sprzedawczyku. Zapluj się i najlepiej zarzygaj się własną sperm...
P.T.D, obrońca pełowskiego porządku też działa. Za samą parówę bez buły. Parówę używa do zatkania nie mo**y tylko innej części ciała. Watą cukrową już dawno zatkał sobie mordę. Brzydzisz się swoją zaplutą i zakompleksioną mo**ą pełowski sprzedawczyku. Zapluj się i najlepiej zarzygaj się własną spermą i gilami. Tak, zapluj się na całą wioskę ćwoku, miód na uszy jak takie palanty się denerwują i ćwokują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski id**to ile razy mam ci de**lu powtarzać???? Tusk i kaczor powinni siedzieć w jednej celi!!!!! Trzeba być głupszym od psa żeby popierać PiS albo PO. Idź dalej lizać kaczorowi d**e za to gó*****e 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane