Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No przeciez wiemy dlaczego ale jeszcze głośno się o tym nie mówi…… może kiedyś!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie bój się. "zniszczone dowody" to info dla gawiedzi. w rzeczywistości są dobrze ukryte i robią swoje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się spina. Później stworzył komisję, stanął na jej czele i w myśl zasady krzyczał najgłośniej "łap złodzieja".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja zauważyłem jedną rzecz. Jeśli w portalach informacyjnych i propagandowych (np. na wiosce) pojawia się smoleńsk, to wczoraj, przedwczoraj albo w ciągu kilku najbliższych dni było/będzie jakieś tajne głosowanie. Smoleńsk to zasłona dymna propagandzistów. Co teraz szczury pisowskie chcą sprzedać alb...
Ja zauważyłem jedną rzecz. Jeśli w portalach informacyjnych i propagandowych (np. na wiosce) pojawia się smoleńsk, to wczoraj, przedwczoraj albo w ciągu kilku najbliższych dni było/będzie jakieś tajne głosowanie. Smoleńsk to zasłona dymna propagandzistów. Co teraz szczury pisowskie chcą sprzedać albo opodatkować?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macierewicz udał się również z pewnymi dokumentami do ambasady rosyjskiej :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiadomo po co wracał - po aneks do likwidacji WSI , po ten aneks spieszył się również Komorowski jak do garnka ze złotem ( bo tym jest ten dokument w istocie) ... co jeszcze Maciora nawywijał i dlaczego nie wsiadł do samolotu ? to rzeczy wiście dobre pytanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane