Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
2 lata temu

A dlaczego na każde a nie dla tych co płacą podatki. A POZA TYM znowu wszystkie ceny w górę bo PiS swojego nie da

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Dlaczego nie od wrzesnia 2023? Kolejne kupowanie elektoratu?

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

Czyli, jak wygrana normalna partia, to wzorem zgniłej, kłamliwej szmaty PiSdzielczej będzie głosić, że to ona wprowadziła te 800 plus, bo PiSdzielce nic nie dali. Bardzo dobra koncepcja. Też od szmaciarzy można się czegoś nauczyć.

0

Zglos komentarz

Reklama