Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A ja bym powiedział wyślijmy obserwatorów NATO do republiki donieckiej, ługanskiej i na krym. Niech zrobią oni tam wybory a nie Rosja czy Ukraina wśród mieszkaniowców. I niech nawet zaakceptują gdy tamtejsza ludność woli cemnotę ruską jak prawaki niż do UE. Bo resztę ukrainy bierzemy do UE i NATO. I...
A ja bym powiedział wyślijmy obserwatorów NATO do republiki donieckiej, ługanskiej i na krym. Niech zrobią oni tam wybory a nie Rosja czy Ukraina wśród mieszkaniowców. I niech nawet zaakceptują gdy tamtejsza ludność woli cemnotę ruską jak prawaki niż do UE. Bo resztę ukrainy bierzemy do UE i NATO. I konczymy tą głupią wojnę prawaki. Ja bym jako szef nato spotkał się z putinem i zełenskim. I bym powiedział kto z was się na to nie zgodzi tego będziemy niszczyć całą siłą NATO. Nawet jeśli byłby to Zełenski co nadal upierałby się aby odzyskać krym. Jemu powiedziałbym nie rosja robi wybory tylko NA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I kto tu chce sfałszować wybory, jeśli ktoś ma uczciwe intencje niema czego się obawiać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane