Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dla mnie ci goście mogą umrzeć z głogu. Żal mi tylko ludzi niższego szczebla i usług.

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Kurna o co chodzi, zarabiają więcej niż Niemcy i im mało. Szok, chyba nie oglądają wiadomości.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
2 lata temu

Powinni raczej wnioskować o obniżkę pensji, bo przecież głoszą w swoim propagandowym rynsztoku, że jest taki dobrobyt, że już nam cały świat zazdrości.

0

Zglos komentarz

Reklama