Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pisowskie patusy sprzedały się za 500,13 i 14 a dawno już było pisane że darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy.Ale do taboretów dalej nic nie dociera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co panowie dostaną po 3 latka dodatkowo , po wyborach!!!!!!!!👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może zgarną kumulację: tu RODO i ujawnienie tajemnicy lekarskiej, tam nieuprawniony dostęp i przetwarzanie danych wrażliwych, ba niektórzy mówią nawet o naruszeniu ustawy zasadniczej (art. 51), a wszystko tylko po to żeby zemścić się na lekarzu, który skrytykował źle działający system wystawiania re...
Może zgarną kumulację: tu RODO i ujawnienie tajemnicy lekarskiej, tam nieuprawniony dostęp i przetwarzanie danych wrażliwych, ba niektórzy mówią nawet o naruszeniu ustawy zasadniczej (art. 51), a wszystko tylko po to żeby zemścić się na lekarzu, który skrytykował źle działający system wystawiania recept, wprowadzony przez jego resort. Typowy pełen miłości bliźniego, rozmodlony pisior.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane