Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Cieszcie się ta wolnością , posony , już niedługo ….. przyjdzie taki czas kiedy już nie będzie was!!!!!!😂😂😂😂😂😂🫣🫣🫣🫣🫣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stary obszczany dziad pierdzieli o wolności. Widzieliśmy tą prawacko-katolicką wolność w wykorzystaniu danych osobowych. Czy ten konus bredzi o wolności z przysiadem i odkaszlaniem, w wykonaniu milicji katolickiej? Czy ten warchoł opowiada o wolności umierania kobiet w ciąży przy katolickich morderc...
Stary obszczany dziad pierdzieli o wolności. Widzieliśmy tą prawacko-katolicką wolność w wykorzystaniu danych osobowych. Czy ten konus bredzi o wolności z przysiadem i odkaszlaniem, w wykonaniu milicji katolickiej? Czy ten warchoł opowiada o wolności umierania kobiet w ciąży przy katolickich mordercach, czyli lekarzach z klauzulą sumienia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki...teraz juz senilny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O ile pamietam to PiS wprowadzal i nadal wprowadza zakaz wstepu do lasow...wiec jak to jest z ta pisowska wolnoscia i jej odbieraniu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdź sobie baranie kto ile ziemi i lasów sprzedał. Ponad 9-krotnie wzrosła sprzedaż jedynie części gruntów – ziem rolnych i leśnych. W 2014 roku Niemcy kupili 134,45 ha, a w 2022 roku: 1 197,27 ha takich gruntów. Wzrost był zatem 14-krotny. I pisowski id***a znów zaorany
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane