Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jeśli PISory nie pódą won to ja wypierdalam z Polski. Niech na wasze socjale prawaki ukraincy robią albo murzyni bo ja nie będę. Pojadę żyć z socjalu w Niemczech. Bo mi się należy socjal w niemczech po prostu za to ze niemcy prześladowali moich polskich przodków. A wam za co się niby należy socjal w...
Jeśli PISory nie pódą won to ja wypierdalam z Polski. Niech na wasze socjale prawaki ukraincy robią albo murzyni bo ja nie będę. Pojadę żyć z socjalu w Niemczech. Bo mi się należy socjal w niemczech po prostu za to ze niemcy prześladowali moich polskich przodków. A wam za co się niby należy socjal w Polsce z moich podatów? Polak polaka dopiero teraz przesladuje czyli wy PISory nas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Super plakat przedwyborczy. Szkoda, że może być mało czytelny dla starszych ludzi i zbrojnego ramienia rodzinki spod jasnej gwiazdy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane