Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Właśnie opisana przez Ciebie partia odeszła od władzy dwie kadencje temu. I niech nigdy nie wraca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
taki gieniusz , srateg śfiatowego rozmiaru a wygląda na zmartwionego...a nawet załamanego , nie martw się Jaro , nowe kuli co ci profesur-gienierał przywiózł wytrzymają do końca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane