Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Nie za aborcję, a za naturalne poronienie... Lekarze nie zaryzykują dożywocia, aby wątpliwości rozstrzygać na korzyść kobiet. Nie wierzysz? Tak to działa np. w Salwadorze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten tępy naród ukręci następnego bata na siebie i co tępakom zrobicie? Nic, bo możecie im skoczyć! NIESTETY.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przerażające jest to, że tym tępym narodem to są młodzi ludzie, bo taki elektorat ma ta Konfederacja. Cóż, u młodych kompletny brak wiedzy, tępota umysłowa umożliwiająca tylko "lajkowanie" na różnych portalach, zero przewidywania, to i młode półdowny uwierzyli, że jak im Konfa da bon za 4 tys żl na...
Przerażające jest to, że tym tępym narodem to są młodzi ludzie, bo taki elektorat ma ta Konfederacja. Cóż, u młodych kompletny brak wiedzy, tępota umysłowa umożliwiająca tylko "lajkowanie" na różnych portalach, zero przewidywania, to i młode półdowny uwierzyli, że jak im Konfa da bon za 4 tys żl na lekarza, to będą się mogli leczyć do bólu. Przecież wystarczy posłuchać jakie głupoty wygaduje ten Mentzen, by trzymać się od nich z daleka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylu chętnych do koryta. Ani jednego, który zgasiłby ten głupawy uśmiech z miejsca, gdzie powinien mieć twarz. Lepszej promocji nie znajdą...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma też ciekawe spojrzenie na wychowanie dzieci, tzn bicie ich :) Swoją drogą, to zaorał go Petru i to w ekonomii. To tak jakby przegrać z Najmanem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane