Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Miały być szokujące pytania, angażujące opinię publiczną, miało być budowanie napięcia, wielkie spory polityczne. Tymczasem góra urodziła mysz a pomysły Kaczyńskiego i jego marnych sztabowców zostały gremialnie wyśmiane przez ludzi i wywołały wściekłość w samym PiS. Głupota tej władzy nie zna granic...
Miały być szokujące pytania, angażujące opinię publiczną, miało być budowanie napięcia, wielkie spory polityczne. Tymczasem góra urodziła mysz a pomysły Kaczyńskiego i jego marnych sztabowców zostały gremialnie wyśmiane przez ludzi i wywołały wściekłość w samym PiS. Głupota tej władzy nie zna granic. Wymyślili więc sobie referendum, które okazuje się być puste jak wydmuszka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To referendum jest robione dla picu. Pisiory szukają kolejnej okazji żeby zapiedrolić parę milionów PLN.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście że tak ale nie z podatków tylko z prywatnej kieszeni rządzących
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane