Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czekaj to religia pojawila sie magicznie w szkolach za rządów pis??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgodze sie ze jest kr***nem. Ale jakos poprzednie rzady nie kombinowaly nawet w strone wyjazdu religi ze szkol i nie beda kombinować bo to chora tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kornas1988 - Masz rację chora to katolicka tradycja, aby ateista płacił za nauczanie bajek, guseł i zabobonów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Baxbany ale to nie stalo sie od wczoraj czy od 8 lat a juz od czasow podpisania konkordatu. Każdy rząd mógł cos zrobić i żaden nawet nie obrocil sie w tym kierunku nawet. I zadem rząd z tym nic nie zrobi bo nie pojda na noze z kościołem i dobrze o tym wiesz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak powinno być od początku. ***** *** , ale tym razem oni tylko udoskonalali pranie mózgów dzieci i młodzieży. Konkordat jest od dawna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane