Reklama
Czarnek to nawiedzony oszolom, reprezentant ePiSkopatu!

Czarnek to nawiedzony oszolom, reprezentant ePiSkopatu!

przez nissin — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Czekaj to religia pojawila sie magicznie w szkolach za rządów pis??

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Oszolom Czarnek z KUL, pojawil sie za rzadow PiSu...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Zgodze sie ze jest kr***nem. Ale jakos poprzednie rzady nie kombinowaly nawet w strone wyjazdu religi ze szkol i nie beda kombinować bo to chora tradycja

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

kornas1988 - Masz rację chora to katolicka tradycja, aby ateista płacił za nauczanie bajek, guseł i zabobonów.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Baxbany ale to nie stalo sie od wczoraj czy od 8 lat a juz od czasow podpisania konkordatu. Każdy rząd mógł cos zrobić i żaden nawet nie obrocil sie w tym kierunku nawet. I zadem rząd z tym nic nie zrobi bo nie pojda na noze z kościołem i dobrze o tym wiesz

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
2 lata temu

Tak powinno być od początku. ***** *** , ale tym razem oni tylko udoskonalali pranie mózgów dzieci i młodzieży. Konkordat jest od dawna.

0

Zglos komentarz

Reklama