Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3PiS Kaczynskiego to karykatura wladzy i rzadow, zlodziei, klamcow i oszustow!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta skonczy sie, ten zde**laly narod i tak zaglosuje na te k...y. Dla polski nie ma juz nadzieji takze do hymnu! JESZCZE pOLSKA NIE ZGINELA ALE ZGINAC MUSI BO kACZYNSKI Z mORAVIETZKIM NAROD POLSKI DUSI MARSZ MARSZ kACZORA, tY LUDNOSCI CHORA NIECH ICH POCHOWAJA TAM GDZIE SWINIE SRAJA!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane