Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Problemem jest ten fragment o "demokratycznym państwie" - do czasu kiedy PiS ze swoimi przybudówkami (KK, TVPis, itp.) dorwał się do władzy to zwyczajnie nie działa. Teraz mamy bardziej mafijną pajdokrację zarządzaną przez buców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problemem jest ten fragment o "demokratycznym państwie" - od kiedy PiS ze swoimi przybudówkami (KK, TVPiS, itp.) dorwał się do władzy demokracja zwyczajnie nie działa, a każda krytyka działań władzy uznawana jest za atak/bluźnierstwo. Teraz mamy bardziej mafijną pajdokrację zarządzaną przez buców.
Problemem jest ten fragment o "demokratycznym państwie" - od kiedy PiS ze swoimi przybudówkami (KK, TVPiS, itp.) dorwał się do władzy demokracja zwyczajnie nie działa, a każda krytyka działań władzy uznawana jest za atak/bluźnierstwo. Teraz mamy bardziej mafijną pajdokrację zarządzaną przez buców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane