Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
miguelr 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Emerytura po 60 latach to uprawnienie, a nie obowiązek.

0

Zglos komentarz

W
wiewioor.fm 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A powinien być obowiązek, żeby młodzi mieli gdzie pracować

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

a może zadajmy pytanie dlaczego rude kazało wszystkim pracować do 67 roku życia a samo jest już na emeryturze chociaż ma 66 lat, gdzie jego praca to siedzenie na du**e i od czasu do czasu pieprzenie głupot

0

Zglos komentarz

Reklama