Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Yebany kłamca w czapeczce. Wczoraj, w dniu ważnego święta, opowiadał bajeczki rozsiewając pisowską propagandę, że przez Tuska w 2015 w Polsce było poniżej 60 000 żołnierzy. Dwie minuty sprawdzania w necie wystarczyło, aby potwierdzić, że było ich wtedy 99 000.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak tak i tylko dzięki Kaczorowi mamy teraz najpotężniejszą armię w Europie. Wszyscy nam wszystkiego zazdroszczą a polakom od tego dobrobytu już się w doopach przewraca. Szkoda że nie można się poślizgnąć na lanej wazelinie bo może by kark skręcił i jednego de**la z pisu było by mniej.
Tak tak i tylko dzięki Kaczorowi mamy teraz najpotężniejszą armię w Europie. Wszyscy nam wszystkiego zazdroszczą a polakom od tego dobrobytu już się w doopach przewraca. Szkoda że nie można się poślizgnąć na lanej wazelinie bo może by kark skręcił i jednego de**la z pisu było by mniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za tfuska i komora za taka wstawke o prezydencie juz bys siedzial taka to byla demokracja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gorszej ku**y jak andrzej duda nie widziałem, oby zdechł w męczarniach pajac je***y, razem z tym pisowowcami i wielkim naczelnikiem jarosławem sku**ysynem i cała reszta która ich popiera
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane