Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Referendum powinno byc wczesniej kiedy tylko ruskie wjechaly na ukraine a pytanie powinno byc czy polska musi pomagac ukrainca dawac im kase amunicje broń i sprzet
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak przejmie władzę opozycja i podniesie wiek emerytalny to będzie "wina Tuska" , a jak PIS zostanie to będzie wina UE. Biedny PIS nikt nie daje im rządzić. "sarkazm"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Referendum" - przecietny wyborca P**Su nie ma pojęcia co to jest. Może jakieś nowe lekarstwo na hemoroidy, które dzięki naszemu wspaniałemu rzadowi będzie rozdawane za darmo podczas wyborów ? Co do pytań, nawet jak któryś bardziej "oczytany" będzie wiedział co to referendum to pytań z pewnością n...
"Referendum" - przecietny wyborca P**Su nie ma pojęcia co to jest. Może jakieś nowe lekarstwo na hemoroidy, które dzięki naszemu wspaniałemu rzadowi będzie rozdawane za darmo podczas wyborów ? Co do pytań, nawet jak któryś bardziej "oczytany" będzie wiedział co to referendum to pytań z pewnością nie zrozumie. On potrafi się tylko modlić...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane