Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1absolutnie nie jestem za pisiorami, ale moje pytanie jest takie - dlaczego osoba która mieszka za granicą Polski 5,10,20+ lat i nawet tu nie była ani razu od lat lub tylko sporadycznie na urlopie 2 tygodnie, dlaczego ta osoba ma brać udział w wyborach, dlaczego jej głos ma się liczyć skoro ona sama...
absolutnie nie jestem za pisiorami, ale moje pytanie jest takie - dlaczego osoba która mieszka za granicą Polski 5,10,20+ lat i nawet tu nie była ani razu od lat lub tylko sporadycznie na urlopie 2 tygodnie, dlaczego ta osoba ma brać udział w wyborach, dlaczego jej głos ma się liczyć skoro ona sama często nie zamierza wracać do Polski bo gdzieś mu lepiej (i nie mówcie że jak będzie lepiej to wróci bo nie zrobi tego uwierzcie mi)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane