Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Posel Jaki byl w PO... dziwnym trafem zero wzmianku o tym, a wrecz potraficie promowac na tej go**o stronie PO i Tuska... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca...
Posel Jaki byl w PO... dziwnym trafem zero wzmianku o tym, a wrecz potraficie promowac na tej go**o stronie PO i Tuska... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za rzadow PO. PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
łysy69: A ja myślę, niejakie gó**o było też i we świni i w szambie. I przeważnie wędruje ze świni do szamba, a nie na odwrót! I jak rozumny człowiek musi się się na jedno zdecydować, to wybierze świnię a nie szambo! A teraz, ciołku, spróbuj wyciągnąć z tego logiczne wnioski!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo UE to dno. Powinniśmy być od nich jak najdalej. Wystarczy nam NATO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane