Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ten rudzielec nawet sensu prostego hasła nie potrafi zrozumieć. Tylko drwić, wyśmiać i liczyć że dzięki takim "młotom" jak Kołodziejczak dorwie się do żłobu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę buraku, że doskonale je zrozumiał. Po za tym, widzę przerażenie ! Dotarło, że to już koniec ? Dociera, że PiS i "wuc" tworzą taką bandę kr***nów, że normalny człowiek może co najwyżej ich wydrwić i wyśmiać ? Po za tym, boli was ten Kołodziejczak. Nie dla tego, że to jakaś wybitna jednostka, ty...
Myślę buraku, że doskonale je zrozumiał. Po za tym, widzę przerażenie ! Dotarło, że to już koniec ? Dociera, że PiS i "wuc" tworzą taką bandę kr***nów, że normalny człowiek może co najwyżej ich wydrwić i wyśmiać ? Po za tym, boli was ten Kołodziejczak. Nie dla tego, że to jakaś wybitna jednostka, tylko dla tego, że ma sporo zwolenników, którzy w obecnej sytuacji, nie zagłosują na was.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Słyszę pisowskie kwiczenie. Czyżby narastał strach oderwania od żłobu? Czyżby to kwiczenie potęgowała wizja głodu, bez miski pana boga - Kaczyńskiego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze jeden cytat "Co wam po moich konkretach, jeśli będziecie widzieli gołym okiem, że i tak niczego nie przeprowadzę?"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane