Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Typowa sytuacja w pisie. Jeden potwierdza, drugi zaprzecza, trzeci nic nie wie.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Koszt zebrania i zutylizowania odpadów z tej fabryki trotylu fabryki przekracza zeszłoroczny jej dochód. Gdzie poszły pieniądze? Na patologie Pis, 500+ i kościół ideologii katolickiej.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

Prokuratura w sytuacji gdy takie odpady zagrażają skażeniem środowiska nie ma za wiele do powiedzenia. równie dobrze mogła by zabronić lekarzom ratowanie ofiary przestępstwa bo jej dowody są ważniejsze

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Czyli po pisowsku i po Sasinowemu - pierd……. Byle pierd…… zrobić otoczkę dla pisonow -wyborców i w chu…… grać dalej!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

P
pucio1 😏 Szyderca
2 lata temu

dobry jest

0

Zglos komentarz

Reklama