Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno CBOS opublikował sondaż, z którego wynika, że ponad połowa Polaków, nie chce rządów PiS. Jest też sondaż Political Changes, w którym (po dołączeniu Kołodziejczaka), poparcie dla KO wzrosło do prawie 40%. A, teraz pomyślcie co się dzieje w głowach worka, batona, s*domity i ollosrollo ...
Podobno CBOS opublikował sondaż, z którego wynika, że ponad połowa Polaków, nie chce rządów PiS. Jest też sondaż Political Changes, w którym (po dołączeniu Kołodziejczaka), poparcie dla KO wzrosło do prawie 40%. A, teraz pomyślcie co się dzieje w głowach worka, batona, s*domity i ollosrollo ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli po wyborach musza iść siedziec , gole i wesołe , wszystkie pisony - te z niższych szczebli również - tylko gdzie one się wszystkie pomieszczą?????????trzeba będzie zrobić coś na wzor obajtkowego miasteczka dla pracowników…..😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane