Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Przypomnij jeszcze proszę co twój zleceniodawca rozsprzedał. Tak dla jasności sytuacji. Będziemy mogli sobie porównać ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty umiesz cztać ze zrozumieniem? Psie pisowski proste dane a ty dalej laske robisz wodzowi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trochę kultury prostaku. I zluzuj trochę bo ci gumka w majtkach pęknie;-) Coraz większe tu buractwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze ci odszczekał s*domito. Tak dla jasności, ile razy pakiet kontrolny SSP został sprzedany przez Tuska. No jedziesz pisowski lachociągu ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Ale Tusk nie darł katolickiego ryja, że jest świętym i wielkim patriotą. Widzisz tą różnicę, czy tylko się modlisz i słuchasz wypowiedzi obszczanego dziada nie analizują je. Czy jeszcze doopa Cię nie boli od katolickiego ruchania? Czy upajasz się tym świętym bólem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale towarzystwo się zebrało ;-) Chamstwo i prostactwo. Nie ma co. Fajnych zwolenników ma ta zjednoczona opozycja;-) Ale jak się dogadujecie to rozmawiajcie tak dalej między sobą. Przynajmniej udaje wam się jakiś porozumieć tym niezbyt rozwiniętym słownictwem;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane