Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ty z pierdla nie wyjdziesz , Danielu nie miej złudzeń!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nic, przy złotych zegarkach i innych ośmiorniczkach za czasów PO. To były afery, nie to co teraz! PiS to są złoci ludzie, milion w tę czy w tę, kogo to obchodzi? PRZYNAJMNIEJ SIĘ DZIELĄ! Alleluja! Taki mamy w Polsce ciemnogród. Gdyby nie rządy PiS to nikt by w to nie uwierzył jacy ludzie są po pr...
To nic, przy złotych zegarkach i innych ośmiorniczkach za czasów PO. To były afery, nie to co teraz! PiS to są złoci ludzie, milion w tę czy w tę, kogo to obchodzi? PRZYNAJMNIEJ SIĘ DZIELĄ! Alleluja! Taki mamy w Polsce ciemnogród. Gdyby nie rządy PiS to nikt by w to nie uwierzył jacy ludzie są po prostu k*rewsko tępi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane