Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czy aby nie będą zwracać ,, zarobionych uczciwie,, pieniążków??????😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pracując w Czechach, od prawie 20 lat, zarabiam jakieś +/- 8000 PLN miesięcznie netto (bez dodatków). W fabryce jako servizovač (po Polsku było by chyba Utrzymanie Ruchu). Jakoś specjalnie nie muszę się na@@bać, ale muszę posiadać wiedzę w zakresie pracy i podstawowego serwisu maszyn CNC. Chciałbym...
Pracując w Czechach, od prawie 20 lat, zarabiam jakieś +/- 8000 PLN miesięcznie netto (bez dodatków). W fabryce jako servizovač (po Polsku było by chyba Utrzymanie Ruchu). Jakoś specjalnie nie muszę się na@@bać, ale muszę posiadać wiedzę w zakresie pracy i podstawowego serwisu maszyn CNC. Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest zakres wiedzy, pani Sadurskiej, jako profesjonalistki, oczywiście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane