Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mateusz , jak archiwum X zacznie śledztwo po wyborach , to posiedzisz ze300 lat😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież wyborca pisu to albo niewykształcony, lub po prostu głupi, z mentalnością Murzyna z Afryki, którego nie interesuje co będzie jutro. Ważne, że dzisiaj sie nawpie...lał ( czytaj 500+ i pozostałe beneficje). Druga grupa wyborców pisu to cwaniaki lub złodzieje czerpiący osobiste korzyści z tytu...
Przecież wyborca pisu to albo niewykształcony, lub po prostu głupi, z mentalnością Murzyna z Afryki, którego nie interesuje co będzie jutro. Ważne, że dzisiaj sie nawpie...lał ( czytaj 500+ i pozostałe beneficje). Druga grupa wyborców pisu to cwaniaki lub złodzieje czerpiący osobiste korzyści z tytułu przynależności ich, lub ich krewnych do tej grupy przestępczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane