Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zostali mu tylko migranci ……..😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze TUSK....teraz ten bangster jeszcze częściej wypowiada nazwisko TUSK. Im już nic nie zostało,wiedza,że 15 pażdziernika będzie ostatnim dniem ich władzy,a potem nadejdzie żelazna ręka sprawiedliwości. Oni będą najpierw fałszować wybory,ą jeśli to nie pomoże wyprowadzą wojsko i policję na uli...
I jeszcze TUSK....teraz ten bangster jeszcze częściej wypowiada nazwisko TUSK. Im już nic nie zostało,wiedza,że 15 pażdziernika będzie ostatnim dniem ich władzy,a potem nadejdzie żelazna ręka sprawiedliwości. Oni będą najpierw fałszować wybory,ą jeśli to nie pomoże wyprowadzą wojsko i policję na ulice.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane