Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Kazik, czyzby Anton poczęstował cię skrętem przed tym wpisem???????😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No de**l, w tamtym czasie Lechu przerżnąłby wybory prezydenckie - nie wszedłby nawet do 2giej tury z tak niskim poparciem społecznym. Był marnym prezydentem, który nic nie znaczył i nic nie robił (bez konsultacji z Jarkiem). Jedynymi, którzy zyskali na katastrofie smoleńskiej są pisowcy, ale po tylu...
No de**l, w tamtym czasie Lechu przerżnąłby wybory prezydenckie - nie wszedłby nawet do 2giej tury z tak niskim poparciem społecznym. Był marnym prezydentem, który nic nie znaczył i nic nie robił (bez konsultacji z Jarkiem). Jedynymi, którzy zyskali na katastrofie smoleńskiej są pisowcy, ale po tylu latach prania mózgów i wmawiania wszystkim "że to by zamach" pisiory inaczej "myśleć" nie potrafią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No pewnie ,że Kaczyński nie miał skrupułów, bo działał w/g wytycznych braciszka. Kazio po porostu zadał pytanie retoryczne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chwalenie się katolickich de**li swoim de**lizmem stało się katolicka tradycją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tradycją jest już od dawna, teraz oni się wręcz tym szczycą i są z tego dumni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lech Kaczyński i cała jego rodzina dla ruskich kremla i Putina zrobiła tyle dobrego za tak małe pieniądze że na ścianie sław i zasłużonych w KGB są pod samym sufitem. Lech był żałosnym prezydentem choć słowo żałosny do końca doprecyzował Duda, a o pe**le z Żoliborza nie chce nawet wspominać. A posło...
Lech Kaczyński i cała jego rodzina dla ruskich kremla i Putina zrobiła tyle dobrego za tak małe pieniądze że na ścianie sław i zasłużonych w KGB są pod samym sufitem. Lech był żałosnym prezydentem choć słowo żałosny do końca doprecyzował Duda, a o pe**le z Żoliborza nie chce nawet wspominać. A posłowie PiS gó**o kota prezesa by żarli na wizji co rano gdyby był taki prikaz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane