Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Jabusjc 😏 Szyderca
2 lata temu

Jestem za! Gdzie można podpisać petycję?

0

Zglos komentarz

J
Jabusjc 😏 Szyderca
2 lata temu

W tym roku orkiestra powinna zbierać na kosmiczne skafandry dla rządu pis.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Kołtuny z całego kraju przebrane w garniaki udają "elyte" i grabią ile wlezie

0

Zglos komentarz

Reklama