Reklama
Reklama

Komentarze

10
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

za niecałe 2 miesiące może się okazać że za to beczenie i hejtowanie na tweeterze to w sejmie wyląduje.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

zero doświadczania w jakichś lokalnym samorządzie choćby w tym łowiczu. Firmy też nie prowadził aby chociaż popłacić trochę podatków i dołożyć się do tych socjali tak przez niego zachwalanych. Jak to się do sejmu dostanie to będzie chyba najwyższy czas zostać imigrantem gdzieś w cywilizowanej Europ...

zero doświadczania w jakichś lokalnym samorządzie choćby w tym łowiczu. Firmy też nie prowadził aby chociaż popłacić trochę podatków i dołożyć się do tych socjali tak przez niego zachwalanych. Jak to się do sejmu dostanie to będzie chyba najwyższy czas zostać imigrantem gdzieś w cywilizowanej Europie

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

A po co młodemu Sejm, jak już ma fuchę w PKO ? To w spółkach skarbu robi się kasę, a nie w Sejmie. Dostanie jeszcze drugi, a może i trzeci etat jak Sobolewska i przez kolejną kadencję nachapie się na resztę życia.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
2 lata temu

A tak to podobno tvp miała nie promowav homoseksualistów. Swoją droga ciekawe kiedy sie ujawni jeho partner.

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof.skan 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Antek? Zaraz po wyborach, może wspólną celę dostaną!!!!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Ano przykleiło się go**o do statku i mówi: płyniemy.😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

J
jackuzi84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chciałem coś napisać,ale po przeczytaniu twojego komentarza stwierdziłem że mówi więcej niż tysiąc słów. Dokładnie tak jak merci i śląskie ONACZYĆ

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
2 lata temu

ŁONACZYĆ

0

Zglos komentarz

Łukasz25733 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A to jest chłopak ? myslałem ze kobiet przebrana za chłopaka

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Kategoria: WAZELINA.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 lata temu

Level PRO

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Teraz tacy jak on chca rzadzic Polska PiSu...Jak Wam sie podoba ten mlodszy Misiewicz?

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 lata temu

Ale za to ładniejszy. Jeśli mu się kiedyś noga powinie, to chłopcy pod celą będą się cieszyć.

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Złote usta dla Macierewicza...

0

Zglos komentarz

D
dirkd 🌾 Wieśniak
2 lata temu

pisowski lachociąg

0

Zglos komentarz

B
bosman2004 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Typowy LODZIARZ.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
2 lata temu

Ciekawe czy Antoni już go spenetrował ?

0

Zglos komentarz

Reklama