Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5To tak, jak byś kazał katolikom bronić się przed pe****lami w sutannach. Oni to lubią i każdy pe****lski przestępca w sutannie to przyjaciel.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hahaha jak tfusk zerwal umowe z USA o ws. tarczy antyrakietowej bo mu putler kazal to bylo OK hahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to ciekawe, pisiory własnie jadą na umowie podpisanej przez Tuska. "Decyzję o gruntownej odbudowie systemu obrony powietrznej kraju podjęto w 2012 roku. Przyjęty wówczas „Plan modernizacji technicznej na lata 2013–2022” zakładał budowę tzw. Tarczy Polski, mającej składać się z tr...
A to ciekawe, pisiory własnie jadą na umowie podpisanej przez Tuska. "Decyzję o gruntownej odbudowie systemu obrony powietrznej kraju podjęto w 2012 roku. Przyjęty wówczas „Plan modernizacji technicznej na lata 2013–2022” zakładał budowę tzw. Tarczy Polski, mającej składać się z trzech podsystemów: Pilica – czyli systemu bardzo krótkiego zasięgu (ok. 5 km), Narew – systemu krótkiego zasięgu (ok. 25 km) oraz Wisła – systemu średniego zasięgu (ok. 100 km)".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nawet prezydent ameryki zapewnial ruda szmate ze putler tylko go straszy ale rudy sie wystraszyl i zerwal umowe jest napisane w necie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moyzil pisowski szczeniaku, to cytat. I z "Polski zbrojnej" Poszukanie powyżej możliwości? A lemingi to te, którym jak dyrygrnt zawoła: "ja-ro-sław, ja-ro-sław" to one tak samo "ja-ro-sław, ja-ro-sław"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moyzi pisowski id**to z budowy tarczy to się wycofał Obama po rozmowie z Miedwiediewem w marcu 2012 r. I znów kompromitacja pisowskiego id**ty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma się czemu dziwić. Przy takim wspólnym projekcie nie da się kraść.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli powywieszamy na drzewach pisowskich , ruskich agentów??????👍👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to jest fake wegry uczestnicza w tym projekcie My realizujemy projekt razem z Wielką Brytanią, mamy już pierwsze elementy tego projektu - chodzi o "Sky Sabre" i chodzi o "Małą Narew".Dlatego że CAMM-y, czyli rakiety, które są wykorzystywane w "Małej Narwi", są przystosowane do systemu IBCS, c...
to jest fake wegry uczestnicza w tym projekcie My realizujemy projekt razem z Wielką Brytanią, mamy już pierwsze elementy tego projektu - chodzi o "Sky Sabre" i chodzi o "Małą Narew".Dlatego że CAMM-y, czyli rakiety, które są wykorzystywane w "Małej Narwi", są przystosowane do systemu IBCS, czyli systemu operacyjnego najnowszej generacji, który jest w posiadaniu Polski razem z baterią Patriot
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ten zajebiaszczy systeem jest dziurawy jak sito. Nie widzi ruskich rakiet, białoruskich helikopterów. No sukces jak ch....uj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane