Reklama
Reklama

Komentarze

11
T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

co my na to ? a cóż my możemy ? toż to wasze rządy wykreowały to qurstwo - ma zasoby , pojedzie tam gdzie je ulokowała i będzie żyć długo i szczęśliwie i śmiać się w qułak z was , nas i czekać na karę z uśmiechem na mo****e bo nawet kara azji tuchajbejowicza to dla niej orgazm wymarzony i wyczekiwan...

co my na to ? a cóż my możemy ? toż to wasze rządy wykreowały to qurstwo - ma zasoby , pojedzie tam gdzie je ulokowała i będzie żyć długo i szczęśliwie i śmiać się w qułak z was , nas i czekać na karę z uśmiechem na mo****e bo nawet kara azji tuchajbejowicza to dla niej orgazm wymarzony i wyczekiwany...

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Krycha bez bolca dostaje pier. .dolca :-)

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Od kiedy kraj nad Wisłą eksportuje coraz więcej drewna, od tedy produkcja kołków osiowych drastycznie zmalała.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Jak na sędzinę przystało, kultura prima sort. Godność funkcji jaką ta persona sprawuje, nie doznała uszczerbku. Katolicka elita.

0

Zglos komentarz

Q
quarrx 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dorwać to się może do sałatki z bułą

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tu obowiązuje czas przeszły, sałatki już dawno nie ma.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

A który pisdzielec ma kulturę i honor???????? Żaden.😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Kultura wypowiedzi, grzeczność dżentelmena oraz wdzięk wypowiedzi - niewyobrażalne!

0

Zglos komentarz

K
Kefin 😏 Szyderca
2 lata temu

Kultura cnót niewieścich xD

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Typowy tekst typowego katolika uchowanego w typowym katolickim g**ju. Bydło na salonach dalej będzie bydłem.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Pięknie pani Krysiu. Nie ma co, wyszukany język. A jak suweren chce w kulturalny sposób porozmawiać, to dzwoni pani na policję.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tą pisowską szlamę już dawno powinno się wypier....na śmietnik historii. Tam jej miejsce!!!

0

Zglos komentarz

A
azmadon 😏 Szyderca
2 lata temu

Jeszcze kogoś dziwi jej pyskaty jęzor? PiS w całej okazałości.

0

Zglos komentarz

Reklama