Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bombel1975 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chłopie, kuźwa, zdaŻyć??? Przez którą podstawówkę Cię przepchnęli i ile ś**ń trzeba było uczyć chodzić po schodach? Jprdl...

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

przepychanie ? żadne takie... za komuny kończył więc kontestował bo to indoktrynacja była

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

To nie jest wina karakana, lecz jakaś swołocz go wybrała. Mało to ... dwa razy. Mało to ... z zapowiedzią: "Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!"

0

Zglos komentarz

Reklama