Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Stary ciul nawet nie jarzy co to jest netto i brutto???????😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W koncu by była jakaś uczciwa waloryzacja co do inflacji a nie mydlenie oczy 13 i 14.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja bym zrobił tak ci co mają przynajmniej 30 lat pracy to dostają nie mniej emerytury niż minimalna krajowa. Co co mają niż 30 lat pracy to a są urodzeni w Polsce to ie mniej niż połowa minimalnej krajowej. I to nawet gdy są kalekami i nic w życiu nie robili. I księża też by dostali właśnie tą poł...
Ja bym zrobił tak ci co mają przynajmniej 30 lat pracy to dostają nie mniej emerytury niż minimalna krajowa. Co co mają niż 30 lat pracy to a są urodzeni w Polsce to ie mniej niż połowa minimalnej krajowej. I to nawet gdy są kalekami i nic w życiu nie robili. I księża też by dostali właśnie tą połowę minimalnej krajowej. Bo oni nic nie robili jak kalecy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale bym też zrobił ograniczenie w durgą stronę ze nikt nie może dostawać więcej emerytury niż 5 minimalnych krajowych. A dziś tak mają jacyś prezesi NBP.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On nic nie pomylił jestescie porostu pi****l......robi was wuja stary dziad który powinien już leżeć na Majorce i ruchac Sasina
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane