Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Trzymajcie księdzu parasol prawaki bo klecha nie może się przecież na słońcu opalić. Bo ktoś jeszcze pomyśli ze ksiądz pracował.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Który oddział pisowski to zorganizował i czemu za nasza kase ??????😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Parasol jest po to aby na słońcu się tłuszcz nie wytapiał z tej spasionej świni.

0

Zglos komentarz

A
aras119 😏 Szyderca
2 lata temu

Tam same spaślaki

0

Zglos komentarz

Reklama