Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No tak zapomnialem. Za pis wszystko zle za PO idealnie i bardzo dobrze. Pis i PO to to samo ujstwo. Rudy z kaczka zaczeli dzielic narod i takie sa tego skutki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sprdl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kornas1988 - Dalej rozumujesz, jak dziecko. Zasada jest prosta jeśli ręka jest zajęta gangreną, to należy podjąć drastyczne środki i odciąć chorą rękę. Tak zdecyduje normalny lekarz, konfedeRusja odetnie po modlitwie inną rękę i ogłosi wielki sukces, krzyczą "reszta w rękach boga".
kornas1988 - Dalej rozumujesz, jak dziecko. Zasada jest prosta jeśli ręka jest zajęta gangreną, to należy podjąć drastyczne środki i odciąć chorą rękę. Tak zdecyduje normalny lekarz, konfedeRusja odetnie po modlitwie inną rękę i ogłosi wielki sukces, krzyczą "reszta w rękach boga".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Yyy kiedy przeszlismy na temat konfy?? I ze przepraszam rudy jest tym normalnym lekarzem tak?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
każdy, kto zagłosuje na pis, konfederastje lub inną hujownie to zdrajca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane