Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie rozumiem, jak ciemny lud może się utożsamiać z degeneratem, nierobem i warchołem Kaczyńskim. Który całe życie poświęcił na jątrzeniu, kłóceniu ze sobą ludzi. Który nigdy nie należał do tej klasy ludzi, którymi rządzi i pomiata. Jedyne wytłumaczenie, że ci ludzie muszą mieć pana, pana miskę i pan...
Nie rozumiem, jak ciemny lud może się utożsamiać z degeneratem, nierobem i warchołem Kaczyńskim. Który całe życie poświęcił na jątrzeniu, kłóceniu ze sobą ludzi. Który nigdy nie należał do tej klasy ludzi, którymi rządzi i pomiata. Jedyne wytłumaczenie, że ci ludzie muszą mieć pana, pana miskę i pana smycz. Samodzielnienie mogą żyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk musial sie ukrywac? Hehe przed kim? Ale wy lewacy macie wyobraznie. niczym bolek donosiciel co bajdolil jak to z danka obalili komune.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
StasiuLem - Choć byś się ze....rał i odmów tysiąc zdrowasiek historii nie zmienisz. Twój bóg obszczany dziad próbuje i nic to nie daje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to co? Kominy maluje. Drugi mędrzec Europy zaraz po Bolku donosicielu ruskim agencie, patronie totolotka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane