Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ja cie kur...o nienawidzę,jak ja tą kur...ą gardzę,jak ja się za ta kur...ę wstydzę,gdzy za granicę czasem zajrzę.Jak ja się tobą kur...o brzydzę,jak ja cie kur...o dobrze znam,jak ja się ludzią bardzo dziwię,którzy wybrali taki ch**m.A nawet jak ci napluć w twarz to mówisz,że deszcz pada. Jeba....
Jak ja cie kur...o nienawidzę,jak ja tą kur...ą gardzę,jak ja się za ta kur...ę wstydzę,gdzy za granicę czasem zajrzę.Jak ja się tobą kur...o brzydzę,jak ja cie kur...o dobrze znam,jak ja się ludzią bardzo dziwię,którzy wybrali taki ch**m.A nawet jak ci napluć w twarz to mówisz,że deszcz pada. Jeba...a twoja partia mać co mi ojczyznę okrada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ja cie szmato nienawidzę,jak ja tą sz***ą gardzę,jak ja się za ta szmatę wstydzę,gdy za granice czasem zajrzę.Jaj ja sie ta szmata brzydzę,jak ja ta szmatę dobrze znam,jak ja się ludziom bardzo dziwię,którzy wybrali taki ch**m. A nawet jak ci napluc w twarz to mówisz,że deszcz pada.Je...wasza pa...
Jak ja cie szmato nienawidzę,jak ja tą sz***ą gardzę,jak ja się za ta szmatę wstydzę,gdy za granice czasem zajrzę.Jaj ja sie ta szmata brzydzę,jak ja ta szmatę dobrze znam,jak ja się ludziom bardzo dziwię,którzy wybrali taki ch**m. A nawet jak ci napluc w twarz to mówisz,że deszcz pada.Je...wasza partia mać co mi ojczyzne okradacie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moderator skoro w drugim wpisie przekleństw nie było,możesz tak wytłumaczyć dlaczego wpis został usunięty????????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane