Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale PAD sam i to osobiście powiedział, że nie jest Prezydentem Polski, tylko Prezydentem PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tyle, ze trudno bylo nazwac te wybory uczciwymi. Glosy w dpsach, niedoszle zza granicy, tendencyjne traktowanie kandydatow w mediach w czasie kampanii... teraz tez tonacy brzydko sie chwytac probuje, bo i lepiej juz widac, co za jedni, i co napokazywali, wiec przegrana moze oznaczac upadek. Na morde...
Tyle, ze trudno bylo nazwac te wybory uczciwymi. Glosy w dpsach, niedoszle zza granicy, tendencyjne traktowanie kandydatow w mediach w czasie kampanii... teraz tez tonacy brzydko sie chwytac probuje, bo i lepiej juz widac, co za jedni, i co napokazywali, wiec przegrana moze oznaczac upadek. Na morde.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Autor ma cię w du**e i się cieszy z tego. Bardzo lubi mieć coś w du**e ot takie lewackie chochliki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kim niby jest Sra-bryjela Sra-zarek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto wg Ciebie jest prezydentem w tej chwili ? Czy toście mi czy Tebie podoba on jest prezydentem. Trudno. Tylko na jego miejsce nie wodze nikogo lepszego. Rafal czy ktoś tego pokroju to lewactwo nas zaleje z drugiej strony taka Beata to trochę jak Lech tzn mikro inteligencja. I problem z nami zostan...
Kto wg Ciebie jest prezydentem w tej chwili ? Czy toście mi czy Tebie podoba on jest prezydentem. Trudno. Tylko na jego miejsce nie wodze nikogo lepszego. Rafal czy ktoś tego pokroju to lewactwo nas zaleje z drugiej strony taka Beata to trochę jak Lech tzn mikro inteligencja. I problem z nami zostanie na następne 5 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane