Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5No i powinien siedziec za,, zdradę Ojczyzny , , jeśli jest wojskowym oraz za nielegalne interesy z wielkonosym i jego żona. Po wyborach sprawiedliwość go dosięgnie . Tak jak reszte złodziei i oszustów w tym kraju. - mam nadzieje 😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis uwielbia ubecje tam co drugi ma powiązania.Albo był członkiem PZPR albo TW
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obecni wielcy katolicy to przedtem wielcy bolszewicy. Wczoraj donosili do SB, dzisiaj donoszą do kurii. Czy coś się zmieniło? Nic, komunizm, faszyzm i katolicyzm lubią takich złodziei, warchołów i donosicieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego takie mamy elyty. Każdy na każdego ma haka, dodatkowo, ktoś po Kiszczaku teczki przejął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
buahahaha...aj moje zajady , przypomniałem sobie właśnie 04.czerwca 1989 że już jesteśmy we własnym domu ... kraku rękę umyj po wyciągnięciu z nocnika ... z nisinem i calanką idżcie na browarka najlepiej do tej , no pisarko-aktorki ... szczepkockiej czy jakoś tak....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLSKIE ELITY !!! złodzieje konfidenci zakłamane mendy zdrajcy i skur...y.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane