Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Za chwilę ten znajomy będzie potrzebował dobrego adwokata polecam Pana Romana Giertycha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obawiam się, że w tym przypadku, pan Roman Giertych, może wystąpić jako prokurator.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki kradną i mówią ze im się należy. Dlatego ich wyborcy na to pozwalają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyborcy pozwalają, bo kradną, czy bo mówią że im się należy? Jak dla tego że mówią, że się należy to znaczy promują zasady istnienia awangardy klasy robotniczej. Takie marksistowskie te prawaki. Takie komunistyczne. Takie lewackie prawaki. Czy pis płaci za nazywanie ich prawakami? Bo po czynach nie...
Wyborcy pozwalają, bo kradną, czy bo mówią że im się należy? Jak dla tego że mówią, że się należy to znaczy promują zasady istnienia awangardy klasy robotniczej. Takie marksistowskie te prawaki. Takie komunistyczne. Takie lewackie prawaki. Czy pis płaci za nazywanie ich prawakami? Bo po czynach nie można by się zorientować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane