Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ile to prawaki pie...ą gdy UE coś złego narzuca a gdy coś dobego to prawaczki udają ze to oni wymyślili. A kasę dostaną na to z brukseli czyli w wiekszości od Niemców i Francuzów których tak nienawidzicie. Ale cały czas ich doicie i nie potraficie wyjść z tej UE jak UK prawaki. Bo wy jesteście jak m...
Ile to prawaki pie...ą gdy UE coś złego narzuca a gdy coś dobego to prawaczki udają ze to oni wymyślili. A kasę dostaną na to z brukseli czyli w wiekszości od Niemców i Francuzów których tak nienawidzicie. Ale cały czas ich doicie i nie potraficie wyjść z tej UE jak UK prawaki. Bo wy jesteście jak menelka w mopsie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wierzycie że dojdzie w ogóle do jakichś renowacji? Przecież to spier..., a te środki ukradną, jak tylko się one w kraju pojawią. Czyli jak zwykle. Nihil novi sub sole
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oprócz programu złodziejstwo + i rozdawnictwo+ nic im nie wychodzi przeciez!!!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane