Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Będziesz w pierdlu walczył o nietykalność swojego odbytu a nie w sejmie!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten jednokomórkowy katolik będzie walczył o prawo kobiet do umierania z nieuleczalnymi ciążami. Prawo do małego pokoiku, bez okien, bez dostępu do mediów, z jednym katolickim pe****lem z katolickim bajkami na ustach, by ułatwić umieranie Polek w imię wiary, w imię boga, Chrystusa i jego mamusi?
Ten jednokomórkowy katolik będzie walczył o prawo kobiet do umierania z nieuleczalnymi ciążami. Prawo do małego pokoiku, bez okien, bez dostępu do mediów, z jednym katolickim pe****lem z katolickim bajkami na ustach, by ułatwić umieranie Polek w imię wiary, w imię boga, Chrystusa i jego mamusi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Qurwa ci się stało z tym pięknym krajem, gdzie byle de**l, może startować do Sejmu zostać dr choćby prawa, notoryczny kłamca premierem... NWO odbywa się na polecenie globalsów i za naszą kasę....A najlepiej być żłobie albo klechą wtedy, masz ci dostatek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane