Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dzisiaj, tj. 08.09.2023 roku, powinny odbywać się(według tzw. prezesa NBP - niejakiego glapińskiego) "(...)pochody na mieście, że w końcu tą hydrę inflacji pokonaliśmy(...)". K..wa, ku..a, kur.a!!! - tego nie da się "ubrać" w inne słowa... Pomyśleć, że taki dzban przejawiający wszystkie symptomy "FA...
Dzisiaj, tj. 08.09.2023 roku, powinny odbywać się(według tzw. prezesa NBP - niejakiego glapińskiego) "(...)pochody na mieście, że w końcu tą hydrę inflacji pokonaliśmy(...)". K..wa, ku..a, kur.a!!! - tego nie da się "ubrać" w inne słowa... Pomyśleć, że taki dzban przejawiający wszystkie symptomy "FAS" rządzi Bankiem Polskim!!! Przecież normalny Polak, człowiek nie oddałby psa, kota czy chomika pod opiekę tego "typa" a co dopiero pieniędzy, przyszłości!!! Ludzie IDŹCIE na WYBORY bo POLSKA nie przeżyje kolejnych lat pod "rządami" tych złodziejskich im****li!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaszczomp- prześwietla cię po wyborach !!!!!!😂😂😂😂🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane