Reklama
Wybór jest prosty - albo silna Polska z naszymi sojusznikami,

Wybór jest prosty - albo silna Polska z naszymi sojusznikami,

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
2 lata temu

no to PO i rudy WYPAD

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

A to rudy chce wyjścia z UE????? Nie śm***iu to kaczor!!!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Ten kapuś co w Anglii próbował szpiegować NATO, dzisiaj próbuje nas pouczać?

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Śm**ć popierający POyebanych

0

Zglos komentarz

S
Slevin 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dziwne masz imię i nazwisko. Pamiętaj, nie musisz głosować na PiS ;-)

0

Zglos komentarz

K
killing_joke 😏 Szyderca
2 lata temu

Rudy by nas wszystkich za kilka euro Angeli oddał, albo nawet i za darmo...

0

Zglos komentarz

Reklama