Reklama
Reklama

Komentarze

8
K
Krzysztof.skan 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Każdy kto weźmie będzie wrogiem narodu!!!!!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Ja wezmę i na środku lokalu na nią nasram !!!!!

0

Zglos komentarz

K
Kauczuku 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Napisz gdzie. Chcemy to zobaczyć!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Strach sie bac...zlodziei i oszustow PiSu!

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Nic nowego, kiedyś za brak udziału w "referendum" z 1946 roku, kolejnych "wyborach" czy pochodzie pierwszomajowym zostawało się wrogiem ustroju ludowego, partii i bratniego Związku Zdradzieckiego, teraz za odrzucenie pisowskiego "referendum" znowu zostaje się wrogiem prokremlowskiej reżimowej partii...

Nic nowego, kiedyś za brak udziału w "referendum" z 1946 roku, kolejnych "wyborach" czy pochodzie pierwszomajowym zostawało się wrogiem ustroju ludowego, partii i bratniego Związku Zdradzieckiego, teraz za odrzucenie pisowskiego "referendum" znowu zostaje się wrogiem prokremlowskiej reżimowej partii. Czy ktoś ma wątpliwości że kaczoryści zmierzają za wszelką cenę do PRL - bis? Zresztą jedną nogą już tam jesteśmy.

0

Zglos komentarz

M
margil96 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Że już nie mówiąc skąd mieliby wiedzieć kto będzie tym wrogiem pisu? czyżby wybory miałyby nie być tajne?

0

Zglos komentarz

K
Kauczuku 🌾 Wieśniak
2 lata temu

CO TERAZ?! Teraz będę dalej wrogiem PISu... Oj tam.

0

Zglos komentarz

M
mako1314 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Juz mnie wpiszcie pisiory na liste

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dla mnie to jak medal.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Będą wiedzieć ilu nas jest

0

Zglos komentarz

Reklama