Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ale wyznawcy PiS będą bredzić jak to pisiory wzmocnili polską armię 🤣🤣🤣 Bo tak im powiedziała Holecka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiś czas temu oglądałem na you tube taki podkast - por. Piotra Powałki. Jeśli wierzyć temu facetowi, to mamy wojsko bez aprowizacji, brygady pancerne bez czołgów, dywizjony lotnicze bez samolotów, kawalerie powietrzną bez śmigłowców, itp, itd. "Silni zwarci, gotowi. Nie oddamy nawet guzika".
Jakiś czas temu oglądałem na you tube taki podkast - por. Piotra Powałki. Jeśli wierzyć temu facetowi, to mamy wojsko bez aprowizacji, brygady pancerne bez czołgów, dywizjony lotnicze bez samolotów, kawalerie powietrzną bez śmigłowców, itp, itd. "Silni zwarci, gotowi. Nie oddamy nawet guzika".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze trochę i z armii zrobi takich dziadów jak u ruskich onuc jest , nieudacznik pierd…….😤😤😤😤😤😤😤sam niech sobie śpi na dworze!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cala polityka PiSu, to pic na wode i ustawka propagandy, dla zacofanego, betonowego elektoratu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Biedronce? aha czyli jeżdżą na zakupy do Polski? ale z bronią czy bez?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane