Reklama
No ciekawe. Jak wszyscy pasują do siebie. I to pod każdym względem

No ciekawe. Jak wszyscy pasują do siebie. I to pod każdym względem

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

a jakby ich nie stworzyli, a łóżek w normalnych szpitalach by brakło, to byście pitolili, że rząd powinien je wcześniej stworzyć. Jak mówiła moja babcia - zawracanie kijem Wisły

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Ty tak serio?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

RonaldB oni tak mają te zyeby się cieszą jak pismafia ich okrada.Ostatnio jeden qtas cieszył się że mają dolce z lewych wiz.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Fakt, ciężko to będzie przebić.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
2 lata temu

Biurwy i złodzieje pisoskie, jakim chamem trzeba być żeby w tak bezczelny sposób okradac obywateli!!!stąd inflacja i dobrobyt zaserwowany przez tych nieukow

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Afera za aferą wychodzi a głupi naród na nich zagłosuje

0

Zglos komentarz

Reklama