Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Te setki tysięcy migrantów to piskuś. Największym zyskiem jest utrata zaufania do dokumentów wystawianych przez Rzeczpospolitą Polską. Dzięki temu łatwiej będzie o "WypierPol", bo UE wtrąca się w geszefciki władzuchny. Potem Rosja przygarnie wrak Polski jak wrak tupolewa....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo obchodzi utrata wiarygodności naszych dokumentów i obecność emigrantów? Na pewno nie tych z PiSdzielczej mafii. Tę obecność zwalą na Tuska, więc jest im potrzebna i jeszcze będą im płacić, żeby kradli i napadali na ludzi. Ale ważniejsze, że jest do podziału miliard dolarów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W normalnym kraju każdy gangus biorący udział w aferze oraz podejrzani siedzieliby w areszcie do wyjaśnienia sprawy , ale w kraju mafii pisowskiej pewnie będą po kolei znikać świadkowie w przedziwnych okolicznościach…….😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska PiSu to nie jest normalny kraj, po 8 latach rzadow PiSu to juz dom wariatow i bananowa republika Mafii zlodziei i oszustow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Banda złodziei i przekręciarzy. Już tylko de**le głupsi od taboretu popierają PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane