Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Po wyborach wszyszcy imigranici u Jara na podwórku. I niech go ruchają
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kilka miesięcy temu, kiedy powoli zaczęła się wynurzać afera imigrancka, któryś z wioskowych pisiaków zagrzmiał, "nie można porównywać imigrantów legalnych z nielegalnymi (tymi z Lampedusy), a ci pisowscy, są jeszcze do tego, wnikliwie weryfikowani". Uśmiałem się, czując, że jest to mega wał (kolejn...
Kilka miesięcy temu, kiedy powoli zaczęła się wynurzać afera imigrancka, któryś z wioskowych pisiaków zagrzmiał, "nie można porównywać imigrantów legalnych z nielegalnymi (tymi z Lampedusy), a ci pisowscy, są jeszcze do tego, wnikliwie weryfikowani". Uśmiałem się, czując, że jest to mega wał (kolejny), a weryfikacja to mit. Bzdura, miód na uszy wyzna(f)ców. No i wyszło, że można się wnikliwie "zweryfikować" za 5000$, pozytywnie, oczywiście :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane